Obóz Harcerski 02-17.08.2014r.

Obóz Harcerski w Pogorzelicy 04-19.08.2012 r.

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!
ZGŁOSZENIA NADAL OTWARTE!

Termin: 02-17.08.2014 r.
Miejsce: Pogorzelica – baza Hufca Beskidzkiego. Pogorzelica położona jest na Wybrzeżu Rewalskim. Atutem bazy jest jej lokalizacja w lesie sosnowym w nieznacznej odległości od morza oraz "centrum" Pogorzelicy. Na terenie stanicy znajduje się stołówka, sanitariaty (toi-toi), prysznice, boisko do siatkówki i piłki nożnej.

Koszty:

890,00* - członkowie Hufca Ziemi Cieszyńskiej zrzeszeni w drużynach
990,00* - osoby spoza Związku Harcerstwa Polskiego

w zależności od dofinansowania z WFOŚiGW, Gminy Cieszyn oraz Komendy Hufca Ziemi Cieszyńskiej.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 300 zł do dnia 3 lipca 2014.

Wpłaty przyjmowane są wyłącznie na konto hufca
Wpłać już dziś: dane do przelewu

Informujemy, że do każdej wpłaty wystawiamy fakturę na właściciela konta bankowego, z którego została dokonana wpłata.

W cenę wlicza się zakwaterowanie w namiotach typu NS lub beta, wyżywienie (4 posiłki dziennie), przejazd autokarem, ubezpieczenie, fachowa opieka kadry wychowawczej oraz pielęgniarki, materiały programowe, pamiątkowa koszulka dla każdego uczestnika.

PROMOCJA DLA RODZEŃSTW
Przypada 100 zł na rodzeństwo

PROMOCJA FIRST MINUTE
Zniżka 10% przy wpłacie do końca kwietnia

Promocje nie sumują się

Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się
15 lipca 2014 r. o godz. 17.30,
w Domu Harcerza w Cieszynie
ul. Żwirki i Wigury 2

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W OBOZIE?

W obozie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku od 10 - 18 lat. Zachęcamy do udziału w obozie harcerzy oraz osoby nienależące na co dzień do harcerstwa.

JAK WYGLĄDA ORGANIZACJA OBOZU NA BAZIE?

Kadrę obozu będą stanowili instruktorzy Hufca Ziemi Cieszyńskiej. W ramach obozu hufca odbędą się obozy drużyn. Wszystkie drużyny będą przebywać na jednym zgrupowaniu, korzystać ze wspólnej kuchni, jednak każda z nich będzie realizowała swój własny program, będący podsumowaniem całorocznej pracy.

PROGRAM oraz ATRAKCJE OBOZU

Zajęcia na obozie odbywają się w małych grupach - drużynach podzielonych na kilkuosobowe zastępy. Zajęcia dopasowane są do zainteresowań uczestników, wieku oraz płci. Każda grupa posiada swojego pełnoletniego opiekuna - drużynowego, który odpowiedzialny jest za codzienny program drużyny oraz bezpieczeństwo jej członków.

W programie przewidujemy:

zajęcia turystyczne: wycieczki, zdobywanie Odznaki Turystyki Pieszej (dla zainteresowanych);

zajęcia sportowe: olimpiada obozowa, turnieje sportowe w drużynach, pływanie + plażowanie, gry terenowe, fabularne, podchody. Do dyspozycji uczestników jest sprzęt sportowy;

zajęcia kulturalne: festiwal piosenki i kabaretowy, karaoke, śpiewanie przy gitarze.

Poza zajęciami w grupach planujemy wspólne formy, takie jak ogniska, wycieczki, dyskoteki czy kluby zainteresowań, w których uczestnicy będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i spróbować zupełnie nowych form aktywności (Klub dziennikarski, leśny, krajoznawczy, RPG, plastyczny, budowniczy, filozoficzny i inne w zależności od zainteresowań uczestników).